مشاور و تولید کننده محصولات افزودنی و قطعات جانبی بتن _ ارائه دهنده خدمات فنی و مهندسی بتن

Produce & Repconsultant, producer of concrete products providing engineering and technical services
پارچه بتنی

پارچه بتنی

مهندسی عمران به علت درگیری روز افزودن و کاربردی با زندگی عموم مردم ، یکی از با اهمیت  و پویا ترین تخصص های دنیا می باشد. این امر به علت حجم بالای سرمایه گذاری های مرتبط از اهمیت ویژه ای بر خوردار می گردد. از جمله جدید ترین تکنولوژی های مرتبط با عرصه عمران پارچه های بتنی می باشد. این امر به خصوص در محل هایی مانند سازه های موقعت ، تحکیم بستر و گودها ، احداث کانالها ، احداث سنگر ، احداث سازه های موقت در حوادث و ... به جهت سرعت نصب و زمان محدود امکان بهره برداری بسیار کار بردی و موثر می باشد.

پارچه بتنی از نوآوریهای منحصربه فرد در  دنیاست که کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران اقدام به عرضه این محصول از کمپانی Concrete Canvas در سطح کشور نموده است. در صورت نیاز به اطلاعات تمکیلی در خصوص پارچه بتنی ، اخد قیمت ، مشاوره و در دریافت کاتالوگ با بخش فنی و مهندسی کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران ( 44618462-44618379 ) تماس حاصل فرمایید.

 

 

همه می‌دانیم که بتن یکی از مصالح اصلی و بنیادین در امر ساخت و ساز است و بدیهی است امروزه با پیشرفت سریع تکنولوژی، به منظور صرفه‌جویی در مصرف انرژی، زمان و هزینه‌های اجرای پروژه‌های عمرانی، روشها و مصالح جدید جایگزین مصالح قدیمی می‌گردد.

پارچه بتنی برنده جايزه بهترين محصول سال، در سالهاي ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ از فدراسيون ثبت اختراعات جهاني‌ گردید و مجله جهاني‌ ( ساخت و ساز ) اين محصول را انقلابي در صنعت ساخت و ساز اعلام نمود.

با استفاده از اين تکنولوژي در کمتر از ۲۴ ساعت به سطح بتني‌ دلخواه خواهید رسید، فقط کافي‌ است که پارچه بتنی را به روي سطح دلخواه گذاشته و به مقدار مناسب سطح مورد نظر را مرطوب کنيد، بتن بعد از گذشت ۱۲ تا ۲۴ ساعت به خود حجم گرفته و سخت مي شود. پارچه بتنی به عنوان تکنولوژی روز دنیا، کمک شایانی به صرفه‌جویی در مصرف انرژی، افزایش سرعت ساخت و ساز و کاهش هزینه‌ها در اجرای پروژه‌های ساختمانی و بازگشت سریع سرمایه می‌کند.

اين محصول در 4 ضخامت (5،8،13، 3 ميليمتر ) و در ۴ رنگ مختلف برای اولین بار در کشور انگلیس ابداع و اختراع شد و در بسیاری از کشورها، استفاده‌های گوناگون دارد و از جمله در موارد زیر قابل اجراست:

 

-  ساختمان سازي (متروها، فرودگاه‌ها، ساختمانهای اداری، تجاری، مسکونی و...)

-  ساخت بنا‌هاي فوري ( بيمارستان، سنگر و ... )

-  راه و جاده سازی

-  پوشش انهار در صنعت کشاورزی و جاده‌سازی

- سد سازي

- پايه‌ريزي پل‌ها يا سازه‌هاي بلند

- عايق کردن سطح در برابر آتش

- اجراي بنا‌هاي دکوري

- روکش دادن به لوله‌هاي بين شهري (گاز، آب، نفت و هیدروکربن)

- ایجاد روکش حفاظتی برای لوله‌های داخل آب

- ایجاد سریع روکش بتنی در شیب تند کنار جاده‌ها

-  ایجاد سپر حفاظتی در مزارع در مقابل طوفان و...

-  ایجاد عایق برای تانکرهای سوخت، آب، مواد شیمیایی و...

تاریخ: 1396/8/23      بازدید:1332

شرکت کلینیک بتن ایران

شرکت کلینیک بتن ایران

کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران در قالب دو شرکت بازرگانی رایحه بتن سبز و مهندسی ژرف تابان مهر در سال 1385 ، با اندیشه ایجاد مرکزی تخصصی و کاربردی در زمینه ارائه خدمات فنی مهندسی ، بازرگانی و آموزشی در سطح کشور و منطقه با محوریت بتن راه اندازی گردیده است . کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران در قالب دو شرکت بازرگانی رایحه بتن سبز و مهندسی ژرف تابان مهر در سال 1385 ، با اندیشه ایجاد مرکزی تخصصی و کاربردی در زمینه ارائه خدمات فنی مهندسی ، بازرگانی و آموزشی در سطح کشور و منطقه با محوریت بتن راه اندازی گردیده است . کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران، اولین و تنها مجموعه فنی و مهندسی با محوریت بتن در سطح کشور می باشد که توانسته با ارائه خدمات متنوع و تخصصی گامی نو و البته کارآمد در عرصه صنعت بتن کشور بردارد. این امر باعث گردیده تا کارفرمایان ، کارشناسان و مهندسین فعال در عرصه بتن کشور با در اختیار داشتن تیم کارآمد و تخصصی ، در کنار خود ، راه سخت اجرای پروژه عمرانی را با اطمینانی بیشتر و با کیفیت تر بردارند. کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران، با به کارگیری تیم های کارشناسی ، اجرایی ، تخصصی ، بازرگانی و آموزشی از میان فعالان و متخصصین بتن برجسته کشور و همکاری اساتید برجسته ، همواره سعی دارد تا با اولویت قراردهی کیفیت و تخصص باعث ارتقاء سطح کیفی ، مهندسی و اجرایی پروژه ها و با رفتن سطح عملی دست اندرکاران گردد. در این راستا ، کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران فعالیت خود را در سه شاخه کارشناسی - فنی و مهندسی ، آموزش و بازرگانی هدف دهی و پیگیری نموده و خواهد نمود و در این راستا موفق به اخذ ایزو 9001 ، ایزو 14001 ، ایزو 28001 و ایزو 29001 گردید است. هيات مديره اين شركت با اعتقاد و انديشه هميشگي به حضوري كارآمد و مثمر ثمر در جريان خروشان آباداني ايران عزيز و با بهره گيري از تجارب چندين ساله كارشناسان خود در پروژه های بزرگ عمراني در سطح كشور از يك سو و نيز تلفيق توامان آن با علوم روز مهندسي و اجرايي از سوي ديگر همواره سعي مي نمايد با حضور موثر خود در گستره پهناور عمران ايران ، گامي هر چند كوچك در راستاي ارتقا سطح كيفي پروژه هاي عمراني بردارد. از اين رو اميد است بتوانيم در اين راه حركتي درخور انجام نمايم.

با احترام-مدير عامل ايمان غلامي نيگچه


افراد آنلاین : 398   نفر    بازدید امروز : 8048   نفر    بازدید دیروز : 9746   نفر    بازدید  این ماه :  342330   نفر    بازدید ماه گذشته : 334426   نفر    بازدید کل : 5740039   نفر   
.کليه حقوق اين وب سایت متعلق به کلینیک بتن ایران است © توسعه دهنده:پرشیاداده