تماس برای مشاوره؟

متخصصین و کارشناسان کلینیک بتن ایران آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

مشاوره فنی: 09120916272-09128889641

مشاور اجرایی پروژه تعمیراتی: 09128889641

پشتیبانی فنی فروش: 09120916272

هفدهمین همایش روز بتن ، یازدهمین کنفرانس ملی بتن و اولین همایش ملی سنگدانه و نیز نمایشگاه روز بتن

کنفرانس و نمایشگاه بتن

هفدهمین همایش روز بتن ، یازدهمین کنفرانس ملی بتن و اولین همایش ملی سنگدانه و نیز نمایشگاه روز بتن  ( بزگرداشت استاد احمد حامی ) در تاریخ 14 لغایت 16 مهرماه 98  با استقبال متخصصین ، شرکت ها ، اساتید ، مشاوران و دانشجویان گرامی در مرکز تحقیقات مسکن  برگزار گردید . در این کنفرانس و همایش ها ، آخرین دستاورد ها و مباحث مربوط به صنعت بتن مورد عرضه قرار گرفت. این کنفرانس ها مطابق برگزاری همه سال با کیفیت و برنامه ریزی لازم ، با نظم لازم به نتیجه رسید.

مجموعه کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران ، در قالب حامی از برگزاری این کنفرانس علمی و تخصصی حمایت نمود. همچنین آخرین محصولات و خدمات این مجموعه در قالب نمایشگاه به علاقمندان و بازدید کنندگان عرضه گردید. در این نمایشگاه نماینده شرکت پنترون ( همکار خارجی شرکت کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران ) نیز حاضر و به ابهامات علاقمندان و متخصصین پاسخ داد.

امید است با توجه به استقبال همگان ، این کنفرانس کاربردی و علمی در سالهای آتی نیز پابرجا و بهتر برگزار گردد.

 

 

 

 

 

 

 

کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران

مجموعه کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران در قالب دو شرکت تولید رایحه بتن سبز و مهندسی ژرف تابان مهر از سال 1385 فعالیت خود را آغاز نموده است. این مجموعه با شناخت خلا موجود در زمینه ارائه خدمات تخصصی بتن در سطح کشور ، با بکارگیری پرسنل تخصصی و نیز تجهیزات ویژه ، در این سالهای سعی نموده گامی کاربردی و موثر در زمینه رفع نیاز متخصصین ، کارفرمایان ، مهندسین ، دانشجویان ، مشاورین و پیمانکاران بردارد. در این قالب و بهره گیری از تجربیات روزافزودن خود ، با عنایت به اخذ استانداردهای بین المللی ( استاندارد CE  اتحادیه اروپا و استاندارد ایزو 9001 ) ، این مجموعه  همواره سعی است خدماتی به روز و تخصصی و کاربردی تر ارائه نماید. شرح خلاصه خدمات ارائه شده توسط این شرکت شامل بخشهای زیر می باشد. این شرکت در حال حاضر عضو وندور لیست صنایع دفاع ، لیست بلند وزارت نفت ، وندورلیست سازمان تامین اجتماعی و عضو انجمن ملی بتن ایران می باشد.

 

مجموعه تولیدی و بازرگانی رایحه بتن سبز :

 

مجموعه مهندسی ژرف تابان مهر :

 

در حال حاضر مجموعه کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران ، دارای دفتار و نمایندگی هایی در بسیاری از مناطق و شهر ها می باشد.علاقمندان می توانند برای بهره گیری از خدمات و محصولات این شرکت و یا مشاوره و دریافت رزومه فعالیت ها و یا مشخصات فنی محصولات این شرکت ، با نمایندگی این مجموعه و یا دفتر مرکزی این شرکت ( 44618462-44618379) تماس حاصل فرمایند. همچنین علاقمندان به همکاری با این شرکت می توانند جهت اخذ نمایندگی و عاملیت فروش خدمات و محصولات این شرکت با شماره تلفن 09120916272 تماس حاصل نمایند.

 


 

تاریخ: 1398/7/17      بازدید:86

تماس با ما