مشاور و تولید کننده محصولات افزودنی و قطعات جانبی بتن _ ارائه دهنده خدمات فنی و مهندسی بتن

Produce & Repconsultant, producer of concrete products providing engineering and technical services
دوغاب میکروسیلیس Dezomix 4800

عبارت ژل و دوغاب میکروسیلیس یا میکروسیلیکا   در سایت کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران شما می توانید جهت دسترسی به مطالب ، استانداردها و محصولات مورد نظر خود از طریق پنجره جستجو در سمت راست صفحه اقدام نماید.

همچنین شما می توانید جهت کسب مشاوره و اطلاعات تکمیلی فنی ، اجرایی  و مالی با بخش فنی و مهندسی و یا فروش مجموعه کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران ( 09120916271-44618462-44618379-021 ) تماس حاصل فرمایید.

 

کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران ، مرجع جامع خدمات مشاوره ، بازرگانی ، آموزش و مهندسی بتن ایران ، نمایندگی فنی و ارائه محصولات شرکت های معظم کاستر  (  Koster ) آلمان و دریزورو ( Drizoro ) اسپانیا در ایران . 

 

دوغاب میکروسیلیس

محصول فوق ، سوسپانسیونی از میکروسیلیس در آب بوده که بمنظور افزایش استحکام و دوام بتن به آن اضافه می شود.  این محصول با داشتن خاصیت پوزولانی ،واکنش هیدراتاسیون کلسیم آزاد شده در بتن انجام داده و شدیدا به تراکم بتن کمک میکند. روانی این محصول به همراه درصد بالای میکروسیلیس این محصول را از لحاظ اقتصادی و فنی متمایز از سایر محصولات پوزولانی کرده است. ویژگی دیگر این محصول که ژل نمی باشد و تشکیل ژل نمی دهد. این افزودنی با استانداردهای ASTM C1240 مطابقت دارد.

 

 

 

 

حالت فیزیکی و شیمیایی :

                                 حالت فیزیکی                مایع غلیظ طوسی رنگ 

                                درصد میکروسیلیس         50 %

                                    جرم حجمی                  gr/  42/1 در 20 درجه سانتیگراد

                                یون کلر                      در محدوده استاندارد

 

*خواص و اثرات :

- محصول پوزولانی

- استفاده راحت و بدون گرد و غبار

- پخش شوندگی عالی در بتن

- ایجاد یکنواختی در بتن تازه

- جلوگیری از جدایی اجزای بتن آماده

- کاهش دمای هیدراتاسیون

- افزایش مقاومت نهایی بتن

- افزایش مقاومت درمقابل واکنش قلیایی

- افزایش مقاومت در مقابل حملات یون سولفات

- افزایش مقاومت بتن در مقابل عوامل اسیدی

- افزایش مقاومت بتن دربرابر نفوذ یون کلر و گازهای خورنده

- دارای خاصیت تیکسوتروپی و فاقد ژله ای

- افزایش مقاومت سایشی بتن

 

*موارد کاربرد

- انواع سازه های بتنی

- بتن های پر مقاومت با عیار سیمان بالا

- بتن ریزی در هوای گرم

- بتن ریزی های حجیم

- جهت عملیات شاتکریت

- بتن های در محیط های خورنده

- انواع مخازن آب

 

*محدوده مصرف : میزان مصرف با توجه به هدف استفاده بین 2 تا 10 درصد وزن مواد سیمانی می باشد.

 

*روش استفاده : میزان تخمین زده شده را در زمان ساخت بتن و یا در تراک میکسر اضافه کرده و چند دقیقه مخلوط کنید.

 

*توجه : استفاده از یک فوق روان کننده در کنار دوغاب میکروسیلیس جهت دستیابی به روانی مورد نظر توصیه می شود.

-          به مقدار 50 % محصول مصرفی ، از اختلاط بتن باید کسر گردد.

-          به هنگام مصرف با یک میکسر مناسب یکنواخت گردد.

 

*نحوه بسته بندی : این محصول در سطل 20 کیلوگرمی و بشکه 250 کیلوگرمی عرضه می گردد.

*شرایط نگهداری : محصول فوق در شرایط انبارش استاندارد بمدت 6 ماه قابل نگهداری می باشد .

*موارد ایمنی : این محصول جزء دسته مواد خطرناک نمی باشد ولی درصورت تماس با پوست می تواند ایجاد حساسیت کند. لذا در هنگام کار با این محصول از پوشش مناسب ، عینک و ماسک مناسب استفاده شود .

 

*توجه :

 - درصورتیکه این افزودنی داخل چشم پاشیده شود، حداقل بمدت 15 دقیقه ، با چشم آسیب دیده ، درون آب تمیز پلک زده شود .

- تماس این ماده با پوست میتواند ایجاد حساسیت کندو لذا چنانچه این افزودنی روی بدن ریخته شود ، سریعا پوست آلوده با آب و صابون شستشو شود.

- لباس آلوده حتما باید با مواد شوینده شستشو و مجددا استفاده شود.


 

تاریخ: 1395/02/01      بازدید:3560

شرکت کلینیک بتن ایران

شرکت کلینیک بتن ایران

کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران در قالب دو شرکت بازرگانی رایحه بتن سبز و مهندسی ژرف تابان مهر در سال 1385 ، با اندیشه ایجاد مرکزی تخصصی و کاربردی در زمینه ارائه خدمات فنی مهندسی ، بازرگانی و آموزشی در سطح کشور و منطقه با محوریت بتن راه اندازی گردیده است . کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران در قالب دو شرکت بازرگانی رایحه بتن سبز و مهندسی ژرف تابان مهر در سال 1385 ، با اندیشه ایجاد مرکزی تخصصی و کاربردی در زمینه ارائه خدمات فنی مهندسی ، بازرگانی و آموزشی در سطح کشور و منطقه با محوریت بتن راه اندازی گردیده است . کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران، اولین و تنها مجموعه فنی و مهندسی با محوریت بتن در سطح کشور می باشد که توانسته با ارائه خدمات متنوع و تخصصی گامی نو و البته کارآمد در عرصه صنعت بتن کشور بردارد. این امر باعث گردیده تا کارفرمایان ، کارشناسان و مهندسین فعال در عرصه بتن کشور با در اختیار داشتن تیم کارآمد و تخصصی ، در کنار خود ، راه سخت اجرای پروژه عمرانی را با اطمینانی بیشتر و با کیفیت تر بردارند. کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران، با به کارگیری تیم های کارشناسی ، اجرایی ، تخصصی ، بازرگانی و آموزشی از میان فعالان و متخصصین بتن برجسته کشور و همکاری اساتید برجسته ، همواره سعی دارد تا با اولویت قراردهی کیفیت و تخصص باعث ارتقاء سطح کیفی ، مهندسی و اجرایی پروژه ها و با رفتن سطح عملی دست اندرکاران گردد. در این راستا ، کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران فعالیت خود را در سه شاخه کارشناسی - فنی و مهندسی ، آموزش و بازرگانی هدف دهی و پیگیری نموده و خواهد نمود و در این راستا موفق به اخذ ایزو 9001 ، ایزو 14001 ، ایزو 28001 و ایزو 29001 گردید است. هيات مديره اين شركت با اعتقاد و انديشه هميشگي به حضوري كارآمد و مثمر ثمر در جريان خروشان آباداني ايران عزيز و با بهره گيري از تجارب چندين ساله كارشناسان خود در پروژه های بزرگ عمراني در سطح كشور از يك سو و نيز تلفيق توامان آن با علوم روز مهندسي و اجرايي از سوي ديگر همواره سعي مي نمايد با حضور موثر خود در گستره پهناور عمران ايران ، گامي هر چند كوچك در راستاي ارتقا سطح كيفي پروژه هاي عمراني بردارد. از اين رو اميد است بتوانيم در اين راه حركتي درخور انجام نمايم.

با احترام-مدير عامل ايمان غلامي نيگچه


افراد آنلاین : 158   نفر    بازدید امروز : 6268   نفر    بازدید دیروز : 12491   نفر    بازدید  این ماه :  428385   نفر    بازدید ماه گذشته : 291141   نفر    بازدید کل : 8421582   نفر   
.کليه حقوق اين وب سایت متعلق به کلینیک بتن ایران است © توسعه دهنده:پرشیاداده