روان کننده و فوق روان کننده بتن

با سلام و شادباش ، شما می توانید برای استعلام قیمت فوق روان کننده بتن و سایر افزودنی های بتن با بخش فروش و بازرگانی کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران تماس حاصل فرمایید. امروزه استفاده از فوق روان کننده بتن و نیز سایر افزودنی های بتن جایگاه ویژه ای در صنعت ساخت بتن پیدا کرده است. افزودنی های بتن با علت ارتقاء نقاط ضعف بتن ماننده نفوذ پذیری ، در کنار افزایش توانمندی های آن مانند دوام ، روش استفاده ، بتن ریزی در هوای گرم و سرد ، افزایش مقاومت بتن و ... می گردد. شما می توانید برای کسب اطلاعات ، دریافت نمونه محصول ، استعلام قیمت خرید انواع افزودنی های بتن و فوق روان کننده بتن ، و نیز در صورت صلاحدید ثبت درخواست خرید فوق روان کننده بتن با بخش بازرگانی و فروش کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران تماس حاصل نماید.

همچنین شما می توانید جهت کسب مشاوره و اطلاعات تکمیلی فنی ، اجرایی  و مالی با بخش فنی و مهندسی و یا فروش مجموعه کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران ( 09120916271-44618462-44618379-021 ) تماس حاصل فرمایید.

 

 

لذا بدیهی است که به کارگیری موثر نیازمند شناخت کافی و استفاده به جا و به هنگام می باشد. شما می توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی از انواع افزودنی های بتن ، روش و میزان مصرف و ... با بخش فنی و مهندسی کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران تماس حاصل فرمایید.

 

آشنایی با فوق روان کننده های پلی کربوکسیلات اتر بتن

سومین نسل از روان کننده ها  و کاهنده های قوی آب بتن بر پایه پلی کربوکسیلات اتر با حالت نوترال ،دیرگیر و زودگیر جهت بتن ریزی در آب و هوای معتدل،سردو یخبندان و گرمسیری.در شروع هیدراتاسیون به کمک افزایش خاصیت الکتریسیته ساکن با ایجاد بارهای همنام در ذرات سبب پخش کامل و یکنواخت سیمان گردیده و همچنین آب محبوس در بین ذرات سیمان آزاد گشته که خود به روانی  هر چه بیشتر بتن می انجامد در نهایت با ایجاد لایه بر روی سطح ذرات سیمان از تجمع ذرات جلوگیری می کند.

 

خواص و ویژگی ها

 • سازگار با تمامی تیپ های سیمان و همچنین سیمان ضد سولفات.

 • حفظ و کنترل روانی بتن تا 60 دقیقه در حالت توترال تا 90 دقیقه در حالت دیرگیر و تا 30 دقیقه در حالت زودگیر در 25 درجه سانتی گراد

 • توان کاهش نسبت آب به سیمان تا 40درصد.

 • افزایش شدید اسلامپ بتن.

 • قابلیت حذف ویبراتور.

 • افزایش مقاومت فشاری و سایشی  بتن در تمامی سنین.

 

موارد مصرف

 • کارخانجات تولید قطعات پیش ساخته و آماده بتن.

 • قابل اجرا در تمامی بتن ریزی ها بویژه بتن  خودمتراکم،توانمند،پرمقاومت،پیش تنیده و پیش ساخته.

 • بتن ریزی در مقاطع باریک و پرآرماتور.

 • بتن ریزی های ضد انفجار.

 • قطعات پیش ساخته

 

 

 

فوق روان کننده بتن ( ابر روان کننده بتن )

 

Dezobuild D-10  برای مصرف در بتن آماده ، کارخانه های بتن پیش ساخته  و تولید بتن های توانمند که انتظار کسب مقاومت های زیاد و عملکرد خوب می رود طراحی شده است.

Dezobuild D-10   فاقد کلر می باشد.

 

عملکرد شیمیایی و رفتار :

فوق روان کننده های متداول که به طور عموم بر پایه ملامین سولفونات و یا نفتالین فرمالدئید می باشند ، در هنگام اختلاط جذب سیمان می شوند و در لحظات اولیه هیدارسیون سیمان ، این گروه از پلیمرها بار منفی ذرات سیمان را افزایش داده و باعث پخش شدن آنها می گردند که ناشی از خاصیت دافعه الکتریسیته ساکن می باشد.

Dezobuild D-10  با فوق روان کننده های متداول در عمل تفاوت می کند . بدین ترتیب که پایه این محصول پلی کربوکسیلیک اتر بوده و دارای زنجیره های جانبی ملکولی نیز می باشد . در شروع هیدراسیون همانند فوق روان کننده های متداول به کمک خاصیت افزایش الکتریسیته ساکن ذرات سیمان را به خوبی پخش می کند . در ادامه حضور زنجیر ه های جانبی باعث ممانعت شدید از تجمع مجدد ذرات سیمان می گردند و کماکان آن ها را به صورت مجزا و پخش شده نگه می دارند . این رفتار پدید آورنده بتنی روان با مقادیر آب بسیار کم می باشد.

 

 

کاربردها :

خاصیت عالی پخش کنندگی سیمان توسط Dezobuild D-10  ، آن را تبدیل به افزودنی ایده آل برای صنایع بتن آماده و بتن پیش ساخته نموده است .   به خصوص در   طرحهایی که نسبت آب به سیمان خیلی کم است . این خاصیت امکان تولید بتن هایی با مقاومت های اولیه و دراز مدت بسیار زیاد را فراهم می آورد که حاوی حباب کمتری بوده و در نتیجه بسیار فشرده می باشند . این ویژگی ها ( نوسعه مقاومت ) امکان صرفه جویی در انرژی عمل آوری با بخار در کارخانه های قطعات پیس ساخته را به وجود می آورد .

 

بسته بندی :

Dezobuild D-10