مشاور و تولید کننده محصولات افزودنی و قطعات جانبی بتن _ ارائه دهنده خدمات فنی و مهندسی بتن

Produce & Repconsultant, producer of concrete products providing engineering and technical services
استشارة و تنفیذ الغطاء المقاوم ضد الظروف الحمضية و القرمیدة ضد الحامض
الطبیعة القلوية للخرسانةو ضعفها ازاء الحامض وph المنخفض من جهة و من اخری وجود الظروف الحمضية في بیئات الصناعية کالوحدات البتروکیمیاوية ،المصافي ،محطات تولید الکهرباء، المصانع ،معامل تکریر المیاه و المجاري و...ادَّت الی السطوح الخرسانية تکون عرضة الی اصابات و خسائر قوية و خلل في الاستخدام.

الطبیعة القلوية للخرسانةو ضعفها ازاء الحامض وph المنخفض من جهة و من اخری وجود الظروف الحمضية في بیئات الصناعية کالوحدات البتروکیمیاوية ،المصافي ،محطات تولید الکهرباء، المصانع ،معامل تکریر المیاه و المجاري و...ادَّت الی السطوح الخرسانية تکون عرضة الی اصابات و خسائر قوية و خلل في الاستخدام. في الوقت الحاضر یزال هذه المشکلة بغطاء وقائي او القرمیدة ضد الحامض و المقاوم الی حد کبیر.

مختبر المهني و التخصصي للخرسانة بناء علی خبراته التنفیذية، جاهز لتقدیم الاستشارة و تنفیذ اغطية ضد الحامض في انواع المشاریع.

تاریخ:       بازدید:1821
فایل ندارد

شرکت کلینیک بتن ایران

شرکت کلینیک بتن ایران

کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران در قالب دو شرکت بازرگانی رایحه بتن سبز و مهندسی ژرف تابان مهر در سال 1385 ، با اندیشه ایجاد مرکزی تخصصی و کاربردی در زمینه ارائه خدمات فنی مهندسی ، بازرگانی و آموزشی در سطح کشور و منطقه با محوریت بتن راه اندازی گردیده است . کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران در قالب دو شرکت بازرگانی رایحه بتن سبز و مهندسی ژرف تابان مهر در سال 1385 ، با اندیشه ایجاد مرکزی تخصصی و کاربردی در زمینه ارائه خدمات فنی مهندسی ، بازرگانی و آموزشی در سطح کشور و منطقه با محوریت بتن راه اندازی گردیده است . کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران، اولین و تنها مجموعه فنی و مهندسی با محوریت بتن در سطح کشور می باشد که توانسته با ارائه خدمات متنوع و تخصصی گامی نو و البته کارآمد در عرصه صنعت بتن کشور بردارد. این امر باعث گردیده تا کارفرمایان ، کارشناسان و مهندسین فعال در عرصه بتن کشور با در اختیار داشتن تیم کارآمد و تخصصی ، در کنار خود ، راه سخت اجرای پروژه عمرانی را با اطمینانی بیشتر و با کیفیت تر بردارند. کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران، با به کارگیری تیم های کارشناسی ، اجرایی ، تخصصی ، بازرگانی و آموزشی از میان فعالان و متخصصین بتن برجسته کشور و همکاری اساتید برجسته ، همواره سعی دارد تا با اولویت قراردهی کیفیت و تخصص باعث ارتقاء سطح کیفی ، مهندسی و اجرایی پروژه ها و با رفتن سطح عملی دست اندرکاران گردد. در این راستا ، کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران فعالیت خود را در سه شاخه کارشناسی - فنی و مهندسی ، آموزش و بازرگانی هدف دهی و پیگیری نموده و خواهد نمود و در این راستا موفق به اخذ ایزو 9001 ، ایزو 14001 ، ایزو 28001 و ایزو 29001 گردید است. هيات مديره اين شركت با اعتقاد و انديشه هميشگي به حضوري كارآمد و مثمر ثمر در جريان خروشان آباداني ايران عزيز و با بهره گيري از تجارب چندين ساله كارشناسان خود در پروژه های بزرگ عمراني در سطح كشور از يك سو و نيز تلفيق توامان آن با علوم روز مهندسي و اجرايي از سوي ديگر همواره سعي مي نمايد با حضور موثر خود در گستره پهناور عمران ايران ، گامي هر چند كوچك در راستاي ارتقا سطح كيفي پروژه هاي عمراني بردارد. از اين رو اميد است بتوانيم در اين راه حركتي درخور انجام نمايم.

با احترام-مدير عامل ايمان غلامي نيگچه


افراد آنلاین : 164   نفر    بازدید امروز : 4909   نفر    بازدید دیروز : 16764   نفر    بازدید  این ماه :  422772   نفر    بازدید ماه گذشته : 388080   نفر    بازدید کل : 9972909   نفر   
.کليه حقوق اين وب سایت متعلق به کلینیک بتن ایران است © توسعه دهنده:پرشیاداده