تماس برای مشاوره؟

متخصصین و کارشناسان کلینیک بتن ایران آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

مشاوره فنی: 09120916272-09128889641

مشاور اجرایی پروژه تعمیراتی: 09128889641

پشتیبانی فنی فروش: 09120916272

فروش افزودنی بتن در اراک | انواع روان کننده بتن ، فوق روان کننده بتن ، زودگیر بتن ،ضد یخ بتن ، ژل میکروسیلیس بتن ، مواد آب بند بتن در اراک

مشاوره و فروش انواع افزودنی های بتن در اراک - روان کننده بتن - فوق روان کننده بتن - افزودنی آب بند - ژل میکروسیلیس - مکمل بتن- ضد یخ بتن - الیاف بتن - رزین سنگ مصنوعی - چسب بتن - مواد و افزودنی آب بند بتن در اراک

مشاوره و فروش انواع افزودنی های بتن در اراک - روان کننده بتن - فوق روان کننده بتن - افزودنی آب بند - ژل میکروسیلیس - مکمل بتن- ضد یخ بتن - الیاف بتن - رزین سنگ مصنوعی - چسب بتن - مواد و افزودنی آب بند بتن در اراک


روان کننده بتن

روان کننده بتن چیست ؟ امروزه روان کننده بتن کاربرد فراوانی در ساخت انواع بتن به دست آورده است. روان کننده ها ی بتن کاربردی جهت کاهش نسبت آب به سیمان یا افزایش اسلامپ بتن با نسبت آب به سیمان ثابت  می باشند. روان کننده های بتن دارای انواع مختلفی می باشند. روان کننده های بتن در سه گروه روان کننده بتن زودگیر ، روان کننده بتن نرمال و روان کننده بتن کندگیر یا دیرگیر ارائه می شوند. انواع روان کننده ها بسته به مواد پایه خود دارای خواص حفظ اسلامپ متفاوتی می باشند . همچنین روان کننده های بتن بست به پایه ساخته شده دارای میزان مصرف و توان افزایش اسلامپ متفاوتی می باشند.

در استفاده از روان کننده های بتن باید مسائل ایمنی و زیست محیطی به شدت مورد توجه قرار گیرد . از جمله خواصی که به واسط استفاده از روان کننده های بتن در بتن ایجاد می شود می توان به افزایش مقاومت فشاری و سایشی ، کاهش نفوذپذیری ، افزایش دوام ، آب بندی بتن ، تاخیر در گیرش اولیه بتن ، افزایش کیفیت سطحی بتن ، کاهش مشکلات اجرایی ، سهولت در بتن ریزی در هوای گرم و ... اشاره کرد. انواع افزودنی ها ، روان کننده بتن قابل ارائه توسط کلینیک فنی و تخصصی بتن ایرانروان کننده های بتن  کلینیک فنی و تخصصی بتن  در کلاس های مختلف قابل تولید و عرضه می باشند :
  روان کننده بتن مناسب برای استفاده در پمپ بتن که خاصیت دیرگیر بتن دارد و بصورت مایع عرضه می گردد و خاصیت روان کنندگی بسیار خوبی به بتن می دهد. روان کننده بتن فابیر باعث تسهیل در عملیات پمپ بتن می گردد. از این روان کننده بتن علاوه بر این که در پمپ بتن میتوان استفاده کرد کاربرد های دیگری چون در ساخت بتن آماده مخصوصاً برای حمل در فاصله های نسبتاً طولانی دارد. در بتن ریزی در هوای گرم استفاده از این روان کننده بتن توصیه می شود.
بتن پمپ پذیر و تسهیل در کار پمپ بتن : استفاده از این فوق روان کننده بتن قدرت مانور پمپ بتن را افزایش می دهد. همچنین برای پمپ کردن آسان بتن می توان از فوق روان کننده تولیدی فابیر استفاده کرد که باعث می شود که استهلاک پمپ بتن پایین بیاید. استفاده از روان کننده بتن در زمان بتن ریزی های حجیم که می بایست یکپارچه اجرا شوند مناسب می باشد.

فوق روان کننده بتن  عرضه شده توسط کلینیک فنی و تخصصی بتن  ، بر پایه نفتالین سولفونات است . این فوق روان کننده بتن  بصورت مایع عرضه می گردد.کاربرد فوق روان کننده بتن قابل ارائه توسط کلینیک فنی و تخصصی بتن : از این فوق روان کننده بتن در زمان بتن ریزی در هوای  سرد و برای بتن یا ملات ترمیمی استفاده می شود. همچنین این فوق روان کننده بتن به عنوان یک فوق روان کننده زودگیر و کاهش دهنده آب در بتن برای کسب روانی و مقاومت بالا مخصوصا مقاومت های اولیه بالا استفاده می شود.

 
سوپر روان کننده یا فوق روان کننده بتن که بر پایه تکنولوژی تولید پلیمرها تولید می شود.
 
این نوع فوق روان کننده بتن به عنوان کاهش دهنده آب بتن برای کسب روانی و مقاومت بالا استفاده می در ساخت بتن های پیش تنیده و پس تنیده در ساخت بتن حجیم , بتن ریزی در هوای گرم کاربرد دارد.  سوپر روان کننده بتن یا فوق روان کننده بتن بر پایه پلی کربوکسیلات: این سوپر روان کننده یا فوق روان کننده بر پایه پلی کربوکسیلات روان کننده بتن مایع بر پایه پلی کربوکسیلات اصلاح شده می باشد که برای ساخت بتن های ویژه طراحی شده است. برای ساخت بتن خود تراز و خود متراکم و بتن هایی که الزامات آیین نامه ای آن به حداقل رساندن نسبت آب به سیمان را در حد نهایت درخواست نموده. سوپر روان کننده بتن یا فوق روان کننده بتن بر پایه پلی کربوکسیلات فابیر در ساخت بتن حجیم موجب روانی بالا می شود.هم چنین با استفاده از این روان کننده بتن پمپ پذیری بالارفته و باعث می شود که استهلاک پمپ بتن پایین بیاید. این سوپر یا فوق روان کننده بتن نسبت آب به سیمان را در بتن حجیم کاهش می دهد و مقاومت بتن حجیم را بالا می برد

.

روان کننده بتن  کلنیک فنی و تخصصی بتن می تواند یک روان کننده بتن با خاصيت ديرگير بتن و به عنوان روان کننده بتن که در کاهش آب در بتن می باشد عمل کند که موجب روان شدن بتن, کار پذیری بتن و همچنین افزایش مقاومت بتن شود.
Superplasticizer and Plasticizer


  • کف سازی
  • مواد افزودنی جهت کف سازی
  • کف سازی با بتن

تاریخ: 1394/10/06      بازدید:664

تماس با ما