مشاور و تولید کننده محصولات افزودنی و قطعات جانبی بتن _ ارائه دهنده خدمات فنی و مهندسی بتن

Produce & Repconsultant, producer of concrete products providing engineering and technical services
مشاوره و ارائه خدمات مدیریت پیمان ، QC و QA در زمینه تولید بتن در کارگاه های عمرانی و کارخانجات قطعات پیش ساخته و بتن های آماده

نظر به اینکه بسیاری از دست اندرکاران پروژه های عمرانی ، کارخانهجات قطعات پیش ساخته و کارخانه های بتن آماده همواره به دلیل کمبود نیروهای متخصص ، کنترل های ناپیوسته و نا بهینه، تغییرات مصالح و نیز ضعف های اجرایی با مشکلاتی در زمینه عدم تامین مشخصات خواسته شده در بتن های تولیدی مواجه میباشند ، کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران در راستای خدمات مهندسی و پشتیبانی خود و با در اختیار داشتن کارشناسان و متخصصان کارآزموده اقدام به ارائه خدمات مدیریت پیمان ، بهره برداری و تولید ، QC و QA در زمینه تولید بتن نموده است. براساس این خدمات کارگاه ها و کارخانجات تولید کننده بتن می تواند با انعقاد قرارداد با این مجموعه نسبت به تولید بتن های با کیفیت پایدار، با کمترین هزینه تولید و براساس خصوصیات مورد نیاز پروزه های اقدام نمایند. این مجموعه در این راستا با استقرار سیستم های مشاوره ای و یا اجرایی متخصص در کارگاه های تولید بتن نسبت به نظارت و یا تولید بتن های مربوط اقدام می نماید. از جمله شرایط قرارداد مذکور موارد ذیل می باشد :

1.     این مجموعه با توجه به نیاز کارفرما در قالب دو سیستم نظارت بر تولید و یا مجموعه نظارت و تولید اقدام به اعزام نفرات مورد نیاز در کارگاه می نماید.

2.     مسئولیت تولید بتن براساس نیاز ها طرح بر عهده این مجموعه می باشد.

 

3.     جهت کسب اطلاعات تکمیلی از این طرح با بخش فنی و پشتیبانی کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران تماس حاصل فرمایید.

تاریخ: 1394/07/18      بازدید:4704
فایل ندارد

شرکت کلینیک بتن ایران

شرکت کلینیک بتن ایران

کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران در قالب دو شرکت بازرگانی رایحه بتن سبز و مهندسی ژرف تابان مهر در سال 1385 ، با اندیشه ایجاد مرکزی تخصصی و کاربردی در زمینه ارائه خدمات فنی مهندسی ، بازرگانی و آموزشی در سطح کشور و منطقه با محوریت بتن راه اندازی گردیده است . کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران در قالب دو شرکت بازرگانی رایحه بتن سبز و مهندسی ژرف تابان مهر در سال 1385 ، با اندیشه ایجاد مرکزی تخصصی و کاربردی در زمینه ارائه خدمات فنی مهندسی ، بازرگانی و آموزشی در سطح کشور و منطقه با محوریت بتن راه اندازی گردیده است . کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران، اولین و تنها مجموعه فنی و مهندسی با محوریت بتن در سطح کشور می باشد که توانسته با ارائه خدمات متنوع و تخصصی گامی نو و البته کارآمد در عرصه صنعت بتن کشور بردارد. این امر باعث گردیده تا کارفرمایان ، کارشناسان و مهندسین فعال در عرصه بتن کشور با در اختیار داشتن تیم کارآمد و تخصصی ، در کنار خود ، راه سخت اجرای پروژه عمرانی را با اطمینانی بیشتر و با کیفیت تر بردارند. کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران، با به کارگیری تیم های کارشناسی ، اجرایی ، تخصصی ، بازرگانی و آموزشی از میان فعالان و متخصصین بتن برجسته کشور و همکاری اساتید برجسته ، همواره سعی دارد تا با اولویت قراردهی کیفیت و تخصص باعث ارتقاء سطح کیفی ، مهندسی و اجرایی پروژه ها و با رفتن سطح عملی دست اندرکاران گردد. در این راستا ، کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران فعالیت خود را در سه شاخه کارشناسی - فنی و مهندسی ، آموزش و بازرگانی هدف دهی و پیگیری نموده و خواهد نمود و در این راستا موفق به اخذ ایزو 9001 ، ایزو 14001 ، ایزو 28001 و ایزو 29001 گردید است. هيات مديره اين شركت با اعتقاد و انديشه هميشگي به حضوري كارآمد و مثمر ثمر در جريان خروشان آباداني ايران عزيز و با بهره گيري از تجارب چندين ساله كارشناسان خود در پروژه های بزرگ عمراني در سطح كشور از يك سو و نيز تلفيق توامان آن با علوم روز مهندسي و اجرايي از سوي ديگر همواره سعي مي نمايد با حضور موثر خود در گستره پهناور عمران ايران ، گامي هر چند كوچك در راستاي ارتقا سطح كيفي پروژه هاي عمراني بردارد. از اين رو اميد است بتوانيم در اين راه حركتي درخور انجام نمايم.

با احترام-مدير عامل ايمان غلامي نيگچه


افراد آنلاین : 97   نفر    بازدید امروز : 6919   نفر    بازدید دیروز : 13126   نفر    بازدید  این ماه :  442162   نفر    بازدید ماه گذشته : 291141   نفر    بازدید کل : 8435359   نفر   
.کليه حقوق اين وب سایت متعلق به کلینیک بتن ایران است © توسعه دهنده:پرشیاداده