مشاور و تولید کننده محصولات افزودنی و قطعات جانبی بتن _ ارائه دهنده خدمات فنی و مهندسی بتن

Produce & Repconsultant, producer of concrete products providing engineering and technical services
ماستیک پلی یورتان تک جزئی PUMAST 600

PUMAST 600

ماستیک درزبندی تک جزئی ، بر پایه پلی یورتان

شرح :

PUMAST 600 ، یک محصول درزبندی بسیار الاستیک و بر پایه پلی یورتان می باشد. در برابر نور خورشید UV  مقاوم بوده و چسبندگی عالی به محصولات ساختمانی و سازه های بتنی را دارا می باشد. PUMAST 600 ، تک جزئی محصولی تک جزیی می باشد که پس از پایان زمان کیورینگ ، درزگیری با انعطاف قابل توجه و قابلیت رنگ آمیزی می باشد.این محصول آب بند با تیسکوتروپ بالا ، روانی خوب ، اجرای آسان و بدون نقاط ضعیف می باشد.  این درزگیر منعطف، مناسب برای استفاده در همه درزهای استاتیک و دینامیک می باشد.

 

موارد مصرف :

·         درزبندی سازه های صنعتی و سازه ای سبک و سنگین

·         درزهای ساختمانی ، آجری ، بتنی و ملات ، چوب ، سرامیک ، کاشی ، سنگ ، فولاد ، آلومینیوم ، پلاستیک و PVC

·         استفاده در کف سازی ها

·         درزبندی مخازن آب شرب ( دارای تاییدیه آب شرب )

·         درزبندی مخازن فاضلاب و تونلها

 

مزایا و ویژگیها :

·         انعطاف پذیری بالا

·         حفظ خواص الاستیک در بازه دمایی منفی 40 تا مثبت 80 درجه سانتیگراد

·         تک جزئی و اجرای آسان

·         عمل آوری با رطوبت هوا

·         استفاده ایمن در مخازن آب شرب

·         چسبندگی خوب و بدون نیاز به پرایمر برای اغلب سطوح

·         مقاومت بالای شیمیایی

 

 

مشخصات فنی :

 Content

Color

Density

Elasticity

Shore A Hardness

Max. joint gap

Drying Rate

Polyurethane

White / Grey / Black

1,15 g/cm3

>%600

25,40 ve 50

4 cm

1 mm / 24 hours

 

 

Service Temperature

Application Temperature

Drying Time

Touch drying

Full curing

HS Code

-40°C to +80°C

+5°C to +30°C

60 minutes

24 hours

3214.10.10.00.12

 

 

روش مصرف :

آماده سازی سطح :

سطح باید از کلیه مواد ضعیف ، گرد و غبار ، روغن قالب ، رنگ ، گل و ... عاری گردد. در صورت لزوم ، برای چسبندگی بهتر ابر روی سطح تماس پرایمر اجرا گردد. برای سطوح بتنی و ملاتهای متخلخل از پرایمر    PU 101 Aاستفاده شود.

 

روش اجرا :

با توجه به روانی ماستیک پلی یورتان ، برای تنظیم عمق اجرای ماستیک در درزها از جوینت فیلر استفاده شود. عمق و عرض درز نباید کمتر از 5 میلیمتر باشد. برای اعمال ماستیک باید از گان ویژه استفاده شود به نحوی که هیچ گونه حبابی پس از اعمال وجود نداشته باشد. در درزهای عمودی ، پرکردن درز از پایین به بالا صورت پذیرد تا از پر شدن مناسب درز ، اطمینان حاصل گردد.

مقدار مصرف :

1.15 کیلوگرم معادل یک لیتر می باشد. به طور مثال 115 گرم برای یک متر طول به عرض و عمق 10 میلیمتر مورد نیاز می باشد.

 

 

 

بسته بندی ، مدت زمان و شرایط نگهداری :

·         تیوپ های 600 میلی لیتری . در هر کارتن بیست عدد تیوپ.

·         12 ماه در بسته بندی اولیه و اصلی .

·         در محیط خشک و دمای 5 تا 35 درجه سانتیگراد نگهداری شود. در برابر حرارت زیاد و یخبندان محافظت گردد.

پاکسازی تجهیزات :

تجهیزات و لوازم استفاده شده باید بلافاصله پس از استفاده با تینر شستشو شود. در صورت خشک شدن ملات بر روی تجهیزات پاکسازی صرفا به روش های مکانیکی میسر خواهد بود.

هشدارها و محدودیت ها :

·         حداقل عرض و عمق اجرایی نباید کمتر 5 میلیمتر باشد.

·         از تماس با پوست و چشم خود داری شود.

·         در زمان یخبندان و بارندگی از اجرا ممانعت گردد.

·         پس از اجرا ، تا زمان سخت شدن در برابر یخ زدگی ، باران ، تردد و رطوبت شدید محافظت شود.

·         از اعمال ماستیک در دمای هوا و سطح کمتر از 5 درجه سانتیگراد و بیش از 30 درجه سانتیگراد خود داری نمایید.

·         به مدت 24 ساعت از هر گونه ترافیک سنگین بر روی ماستیک اجرا شده ممانعت شود.

 

نکات ایمنی :

از تماس با چشم و پوست خود داری شده و پس از استفاده دست های خود را شستشو دهید. در صورت تماس با چشم، پوست و یا بلعیده شدن ، سریعا به پزشک مراجعه شود و یا به بخش ایمنی دیتا شیت مراجعه گردد. درب ظرف را زمانی که استفاده نمی گردد بسته و به دور از دسترس اطفال نگهداری شود.

 

نگهداری :

مدت زمانی نگهداری ، در بسته بندی اولیه و در شرایط مناسب ، 12 ماه می باشد. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران تماس حاصل نماید.

 

 

 

 

 

کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران ، علاوه بر دفتر مرکزی خود واقع در تهران ، اشرفی اصفهانی ، گلزار سوم ، پلاک ، واحد 4 ، و نیز دفتر جنوب کشور خود، واقع در استان خوزستان ، شهرستان اهواز ، زیتون کارمندی ، فلکه پارک ، جنب بانک تجارت ، ساختمان 88 ، در بسیاری از استان های دیگر از جمله  استان هرمزگان ( بندرعباس ، قشم، خارک و ... ) ، استان بوشهر ( شهرستان بوشهر ، عسلویه ، جم ، برازجان، کنگان و ... ) ، استان اصفهان ( شهرستان اصفهان ،  شهرضا، فولاد شهر، شاهین شهر ، زرین شهر ) ، استان یزد ، استان کرمان ، استان فارس ( شهرستان شیراز ، نورآباد ممحسنی ، جهرم و ... ) ، استان کرمانشاه ، استان کردستان ( شهرستان سنندج ) ، استان لرستان ( خرم آباد ، بروجرد ، دورود، نورآباد ، الشتر و ... ) ، استان آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی ( شهرستان های تبریز و ارومیه ) ، استان اردبیل، استان زنجان، استان های خراسان رضوی ، خراسان جنوبی و شمالی ( شهرستان های مشهد ، بیرجند و ... ) ، استان زاهدان ( شهرستان های زاهدان ، ایرانشهر ، زابل ، سیرجان، پیرانشهر و ... )، استان البرز ( شهرستان کرج و ... ) ، استان کاشان ، استان قم ( شهرستان قم ) ، استان مازندران ( شهرستان های ساری ، بابل ، بابلسر، نوشهر ، چالوس ، محمود آباد و ... ) ، استان گیلان ( شهرستان های رشت ، بندرانزلی و ... ) ، استان ایلام ( شهرستان های ایلام و دهلران، مهران و ... )، استان همدان ( شهرستان های همدان ، تویسرکان و کبودرآهنگ ) ،استان گلستان ( شهرستان گرگان ) ،  استان خوزستان ( شهرستان اهواز ، دزفول ، ماهشهر، سربندر ، آبادان ، خرمشهر ، بهبهان ، شوشتر، شوش ، مسجدسلیمان، رامهرمز ، گتوند و ... ) ، استان چهارمحال بختیاری ( شهرکرد ) ، جزیره کیش ،  کشور عراق ( استان بصره، الاماره و نجف ) ، کشور افغانستان ( کابل و هرات ) ،  دارای دفاتر فروش و ارائه خدمات مهندسی می باشد. شما می توانید با مراجعه  یا تماس با این دفاتر ضمن مشاور از خدمات و محصولات ارائه شده بهره مند شوید.

تاریخ: 1395/11/13      بازدید:1963
فایل ندارد

شرکت کلینیک بتن ایران

شرکت کلینیک بتن ایران

 کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران در قالب دو شرکت بازرگانی رایحه بتن سبز و مهندسی ژرف تابان مهر در سال 1385 ، با اندیشه ایجاد مرکزی تخصصی و کاربردی در زمینه ارائه خدمات فنی مهندسی ، بازرگانی و آموزشی در سطح کشور و منطقه با محوریت بتن راه اندازی گردیده است . کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران، اولین و تنها مجموعه فنی و مهندسی با محوریت بتن در سطح کشور می باشد که توانسته با ارائه خدمات متنوع و تخصصی گامی نو و البته کارآمد در عرصه صنعت بتن کشور بردارد. این امر باعث گردیده تا کارفرمایان ، کارشناسان و مهندسین فعال در عرصه بتن کشور با در اختیار داشتن تیم کارآمد و تخصصی ، در کنار خود ، راه سخت اجرای پروژه عمرانی را با اطمینانی بیشتر و با کیفیت تر بردارند. کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران، با به کارگیری تیم های کارشناسی ، اجرایی ، تخصصی ، بازرگانی و آموزشی از میان فعالان و متخصصین بتن برجسته کشور و همکاری اساتید برجسته ، همواره سعی دارد تا با اولویت قراردهی کیفیت و تخصص باعث ارتقاء سطح کیفی ، مهندسی و اجرایی پروژه ها و با رفتن سطح عملی دست اندرکاران گردد. در این راستا ، کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران فعالیت خود را در سه شاخه کارشناسی - فنی و مهندسی ، آموزش و بازرگانی هدف دهی و پیگیری نموده و خواهد نمود و در این راستا موفق به اخذ ایزو 9001 ، ایزو 14001 ، ایزو 28001 و ایزو 29001 گردید است. هيات مديره اين شركت با اعتقاد و انديشه هميشگي به حضوري كارآمد و مثمر ثمر در جريان خروشان آباداني ايران عزيز و با بهره گيري از تجارب چندين ساله كارشناسان خود در پروژه های بزرگ عمراني در سطح كشور از يك سو و نيز تلفيق توامان آن با علوم روز مهندسي و اجرايي از سوي ديگر همواره سعي مي نمايد با حضور موثر خود در گستره پهناور عمران ايران ، گامي هر چند كوچك در راستاي ارتقا سطح كيفي پروژه هاي عمراني بردارد. از اين رو اميد است بتوانيم در اين راه حركتي درخور انجام نمايم.

با احترام-مدير عامل ايمان غلامي نيگچه


افراد آنلاین : 138   نفر    بازدید امروز : 282   نفر    بازدید دیروز : 11802   نفر    بازدید  این ماه :  277910   نفر    بازدید ماه گذشته : 493403   نفر    بازدید کل : 10321450   نفر   
.کليه حقوق اين وب سایت متعلق به کلینیک بتن ایران است © توسعه دهنده:پرشیاداده