مشاور و تولید کننده محصولات افزودنی و قطعات جانبی بتن _ ارائه دهنده خدمات فنی و مهندسی بتن

Produce & Repconsultant, producer of concrete products providing engineering and technical services
مایع افزودنی آب بند و منعطف کننده بتن ،ملات و پلاسترBETOBOND LX

BETOBOND LX

مایع افزودنی آب بند و منعطف کننده ملات و پلاستر

BETOBOND LX یک افزودنی بر پایه اکرلیک برای ایجاد خواص آب بندی و افزایش چسبندگی در پلاستر و لایه های بتنی می باشد.

موارد مصرف :

·         آب بندی سطوح افقی و عمودی در محیط های داخلی و خارجی

·         قابل مصرف در ملات ، پلاستر و لایه های بتنی

·         استفاده در پلاستر اعمالی در سطح داخلی و خارجی مخازن آب ، استخر و بتن مسلح

·         استفاده در ملات نصب سنگ ، آجر ، کاشی و سرامیک برای آب بندی ، چسبندگی بهتر و مقاومت در برابر یخ زدگی

·         استفاده در ملات تعمیراتی بتن برای چسبندگی بهتر و ارتقا خواص مکانیکی

·         لایه اتصال بتن قدیم به جدید

مزایا و ویژگیها :

·         افزایش چسبندگی

·         آب بندی عالی

·         بهبود خواص در برابر ترک خوردگی

·         ارتقا دوام در برابر یخ زدگی

·         انعطاف پذیری بالا

·         افزایش مقاومت سایشی

·         افزایش آب بندی در برابر آب و مواد شیمیایی

بسته بندی ، مدت زمان و شرایط نگهداری :

·         سطل های 5 و 20 کیلوگرمی.

·         12 ماه در بسته بندی اولیه و اصلی .

·         در محیط خشک و دمای 5 تا 35 درجه سانتیگراد نگهداری شود. در برابر حرارت زیاد و یخبندان محافظت گردد.

 

مشخصات فنی :

Content

Color

Solid Content

Density

Application Temperature

Service Temperature

Drying Time

Pedestrian Traffic

Final Strength

HS Code

Modified Acrylic Dispersion

White

42 %

1,08 kg/lt

+5°C to +35°C

-20°C to +80°C

 

24 hours

28 days

3824.40.00.00.00

 

 

روش مصرف :

آماده سازی سطح :

سطح کار باید خشک ، مستحکم و تمیز باشد و هر گونه گرد و غبار ، بتن های ضعیف ، روغن و زنگ زدگی از سطح باید حذف شود. هر گونه نشت آب باید به روشهای مقتصی مانند ملات آنی گیر خشک گردد. سطح کار باید 12 ساعت قبل از مصرف مرطوب شده ، ولی هیچ گونه آب آزادی بر روی سطح وجود نداشته باشد.

 

روش اجرا :

استفاده در پلاستر : یک مترمکعب ماسه شسته رودخانه ای را با 350 کیلوگرم سیمان با هم مخلوط نماید. در یک ظرف 120 کیلوگرم آب با 5 کیلوگرم از محصول BETOBOND LX مخلوط شود. سپس بخش مایع به بخش پودر اضافه شده و به خوبی مخلوط گردد. مخلوط آماده شده با استفاده از ماله بر روی سطح قابل اعمال می باشد.

ساخت ملات پر کننده : یک مترمکعب ماسه شسته رودخانه ای را با 350 کیلوگرم سیمان با هم مخلوط نماید. در یک ظرف 110 کیلوگرم آب با 4 کیلوگرم از محصول BETOBOND LX  مخلوط شود. سپس بخش مایع به بخش پودر اضافه شده و به خوبی مخلوط گردد. اکنون محل مورد نظر را با ملات بدست اماده پر کنید.

 

ساخت ملات جهت پوشش استخر و مخازن : یک مترمکعب ماسه شسته رودخانه ای را با 250 کیلوگرم سیمان و 3 کیلوگرم از محصول BETOBOND LX مخلوط نموده و به آن آب اضافه کنید تا کارآیی لازم تامین شود. مخلوط آماده شده را با ماله بر روی سطح اجرا نمایید.

 

ساخت ملات جهت ترمیم سطح با شرایط لرزشی : یک مترمکعب ماسه شسته رودخانه ای را با 350 کیلوگرم سیمان و 10 کیلوگرم از محصول BETOBOND LX  مخلوط نموده و به آن آب اضافه کنید تا کارآیی لازم تامین شود. مخلوط آماده شده را بر روی سطح با استفاده از تجهیزات مقتضی به ضخامت لازم اجرا کنید. پس از 24 ساعت سطح قابل ترافیک سبک و عابر پیاده است. عمل آوری و ترافیک نهایی پس از 28 روز صورت می پذیرد.

لایه پیوند دهنده :  محصول BETOBOND LX را به هم زده و با استفاده از برس ، غلطک یا اسپری بر روی سطح اجرا کنید. پیش از خشک شدن بتن جدید را اعمال نماید. میزان مصرف 150 تا 200 گرم در مترمربع می باشد.

 

پاکسازی تجهیزات :

تجهیزات و لوازم استفاده شده باید بلافاصله پس از استفاده با  آب شستشو شود. در صورت خشک شدن ملات بر روی تجهیزات پاکسازی صرفا به روش های مکانیکی میسر خواهد بود.

 

هشدارها و محدودیت ها :

·         از تماس با پوست و چشم خود داری شود.

·         در زمان یخبندان و بارندگی از اجرا ممانعت گردد.

·         پس از اجرا ، در برابر تابش مستقیم آفتاب، یخ زدگی ، باران ، تردد و رطوبت شدید به مدت 24 ساعت محافظت شود.

·         از اعمال پوشش در دمای هوا و سطح کمتر از 5 درجه سانتیگراد و بیش از 30 درجه سانتیگراد خود داری نمایید.

 

نکات ایمنی :

از تماس با چشم و پوست خود داری شده و پس از استفاده دست های خود را شستشو دهید. در صورت تماس با چشم، پوست و یا بلعیده شدن ، سریعا به پزشک مراجعه شود و یا به بخش ایمنی دیتا شیت مراجعه گردد. درب ظرف را زمانی که استفاده نمی گردد بسته و به دور از دسترس اطفال نگهداری شود.

 

تاریخ: 1396/11/7      بازدید:824
فایل ندارد

شرکت کلینیک بتن ایران

شرکت کلینیک بتن ایران

کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران در قالب دو شرکت بازرگانی رایحه بتن سبز و مهندسی ژرف تابان مهر در سال 1385 ، با اندیشه ایجاد مرکزی تخصصی و کاربردی در زمینه ارائه خدمات فنی مهندسی ، بازرگانی و آموزشی در سطح کشور و منطقه با محوریت بتن راه اندازی گردیده است . کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران در قالب دو شرکت بازرگانی رایحه بتن سبز و مهندسی ژرف تابان مهر در سال 1385 ، با اندیشه ایجاد مرکزی تخصصی و کاربردی در زمینه ارائه خدمات فنی مهندسی ، بازرگانی و آموزشی در سطح کشور و منطقه با محوریت بتن راه اندازی گردیده است . کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران، اولین و تنها مجموعه فنی و مهندسی با محوریت بتن در سطح کشور می باشد که توانسته با ارائه خدمات متنوع و تخصصی گامی نو و البته کارآمد در عرصه صنعت بتن کشور بردارد. این امر باعث گردیده تا کارفرمایان ، کارشناسان و مهندسین فعال در عرصه بتن کشور با در اختیار داشتن تیم کارآمد و تخصصی ، در کنار خود ، راه سخت اجرای پروژه عمرانی را با اطمینانی بیشتر و با کیفیت تر بردارند. کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران، با به کارگیری تیم های کارشناسی ، اجرایی ، تخصصی ، بازرگانی و آموزشی از میان فعالان و متخصصین بتن برجسته کشور و همکاری اساتید برجسته ، همواره سعی دارد تا با اولویت قراردهی کیفیت و تخصص باعث ارتقاء سطح کیفی ، مهندسی و اجرایی پروژه ها و با رفتن سطح عملی دست اندرکاران گردد. در این راستا ، کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران فعالیت خود را در سه شاخه کارشناسی - فنی و مهندسی ، آموزش و بازرگانی هدف دهی و پیگیری نموده و خواهد نمود و در این راستا موفق به اخذ ایزو 9001 ، ایزو 14001 ، ایزو 28001 و ایزو 29001 گردید است. هيات مديره اين شركت با اعتقاد و انديشه هميشگي به حضوري كارآمد و مثمر ثمر در جريان خروشان آباداني ايران عزيز و با بهره گيري از تجارب چندين ساله كارشناسان خود در پروژه های بزرگ عمراني در سطح كشور از يك سو و نيز تلفيق توامان آن با علوم روز مهندسي و اجرايي از سوي ديگر همواره سعي مي نمايد با حضور موثر خود در گستره پهناور عمران ايران ، گامي هر چند كوچك در راستاي ارتقا سطح كيفي پروژه هاي عمراني بردارد. از اين رو اميد است بتوانيم در اين راه حركتي درخور انجام نمايم.

با احترام-مدير عامل ايمان غلامي نيگچه


افراد آنلاین : 171   نفر    بازدید امروز : 6286   نفر    بازدید دیروز : 12491   نفر    بازدید  این ماه :  428403   نفر    بازدید ماه گذشته : 291141   نفر    بازدید کل : 8421600   نفر   
.کليه حقوق اين وب سایت متعلق به کلینیک بتن ایران است © توسعه دهنده:پرشیاداده