مشاور و تولید کننده محصولات افزودنی و قطعات جانبی بتن _ ارائه دهنده خدمات فنی و مهندسی بتن

Produce & Repconsultant, producer of concrete products providing engineering and technical services
رنگ اپوکسی کف و دیوارها BETOGARD EP

BETOGARD EP

رنگ و کف پوش دو جزئی بر پایه اپوکسی بدون حلال ، جهت کف و دیوارها

 

BETOGARG EP  محصولی دوجزئی بر پایه رزین های اپوکسی و فاقد حلال ، جهت ایجاد کف پوش و رنگ آمیزی سطوح افقی و عمودی می باشد.

 

موارد مصرف :

·         اجرا بر روی سطوح بتنی و سیمانی با پایه معدنی

·         اجرای کف پوش در محل های با ترافیک سنگین و نیمه سنگین مانند کارخانه ها ، انبارها و محل های بارگیری

·         اجرای کف پوش در پارکینگ ها و نیروگاه ها

·         اجرای کف پوش در صنایع بهداشتی مانند بیمارستانها ، کارخانه های دارو سازی ، آزمایشگاه ها و صنایع غذایی

·         اجرای کف پوش در هتل ها ، نمایشگاه و تعمیرگاه ها

·         اجرای کف پوش در سالن های تولید

·         پوشش محافظتی و آب بندی مخازن و حوضچه های بتنی و فلزی

·         رنگ آمیز دیوارها و سطوح مختلف در محیط های صنعتی

 

مزایا و ویژگیها :

·         مقاومت شیمیایی و مکانیکی بالا

·         چسبندگی عالی به سطح زیرین

·         بدون حلال ،  اجرا و استفاده  ایمن در سطوح داخلی

·         اجرای آسان

·         تمیز کاری آسان در بیمارستانها ، صنایع غذایی و آزمایشگاه ها

 

 

 

 

مشخصات فنی :

 Content

 

Color

Adhesion Strength (EN 1542)

Application/Surface Temperature

Chemical Resistance

 

 

 

Pot Life

Drying Time

Initial curing

Full curing

HS Code

Component A : Epoxy Resin

Component B : Epoxy Hardener

White, Grey and other RAL color

≥2,5 N/mm2 (7 days) (on concrete and steel)

+10°C to +30°C

Highly resistant to formaldehyde (40%), sulfuric acid (50%), hydrochloric acid (50%), lactic acid (50%), nitric acid (100%), Sodium hydroxide (50%), wine, sea water, diesel fuel, aviation fuels , vegetable oils.

45 minutes

 

12 hours

7 days

3214.90.00.00.19

 

 

روش مصرف :

آماده سازی سطح : سطح باید از کلیه مواد ضعیف ، گرد و غبار ، روغن قالب ، رنگ ، گل و ... عاری گردد. به طور کلی سطح باید از هر گون موادی که مانع چسبندگی گردد . بهتر است برای تمیز کاری بیشتر و حذف نقاط متخلخل و ضعیف از ساب بتن استفاده شود. بتن های کرمو ، متخلخل و ترک ها پیش از اجرا باید ملات های پایه سیمانی یا اپوکسی ترمیم گردند. پیش از اجرای کف پوش BETOGARG EP  باید بر روی سطح کار پرایمر اپوکسی DEZOFLOOR 800  اعمال شود.

روش اجرا :  ابتدا رزین اپوکسی جزء A به وسیله همزن دور پایین همزده می شود. سپس بخش هادنر اپوکسی ، جزء B ، به آن اضافه شده و با همزن دور پایین به مدت 3 تا 4 دقیقه اختلاط ادامه می یابد تا مخلوطی همگن و یکنواخت حاصل شود. مخلوط آماده شده ، با استفاده از غلطک و یا ایرلس در دو لایه بر روی سطح پرایمر خورده اجرا می گردد. زمان بین اجرای دو لایه نباید بیش از 24 ساعت باشد. مخلوط آماده شده حداکثر ظرف 30 دقیقه باید مصرف گردد. عمل آوری نهایی طی 7 روز صورت خواهد پذیرفت. سطح کار باید به مدت 24 ساعت از اتمام اجرا در برابر آب و باران محافظت شود. دمای محیط و سطح در طول اجرا باید بین 10 تا 30 درجه سانتیگراد باشد. از اجرای کف پوش در روزهای بارانی و محل های در معرض وزش باد خود داری شود. 

 

 

 

 

مقدار مصرف :

0.400 تا 0.600 کیلوگرم در هر مترمربع ، برای هر لایه ، مصرف خواهد شد. ضخامت توصیه شده برای اجرا  125تا 250 میکرون می باشد.

بسته بندی ، مدت زمان و شرایط نگهداری :

·         ست 5 کیلوگرمی ( جزء A  : گالن 4.35 کیلوگرمی ، جزء B  : گالن 0.65  کیلوگرمی )

·         12 ماه در بسته بندی اولیه و اصلی .

·         در محیط خشک و دمای 5 تا 35 درجه سانتیگراد نگهداری شود. در برابر حرارت زیاد و یخبندان محافظت گردد.

پاکسازی تجهیزات :

تجهیزات و لوازم استفاده شده باید بلافاصله پس از استفاده با حلال های صنعتی شستشو شود. در صورت خشک شدن ملات بر روی تجهیزات پاکسازی صرفا به روش های مکانیکی میسر خواهد بود.

هشدارها و محدودیت ها :

·         از اجرای کف پوش در هوای بارانی و یخبندان خودداری شود.

·         پس از خاتمه اجرا تا زمان خشک شدن نهایی از سطح کار در برابر باران ، رطوبت ، تردد و ترافیک محافظت شود.

·         جلوگیری از ترافیک سنگین در فاصله زمانی 24 ساعت از خاتمه زمان اجرای

·         زمانی که دمای محیط و سطح کار کمتر از 10 درجه سانتیگراد و بیشتر از 30 درجه سانتیگراد می باشد از اجرای کف پوش ممانعت گردد.

 

نکات ایمنی :

از تماس با چشم و پوست خود داری شده و پس از استفاده دست های خود را شستشو دهید. در صورت تماس با چشم، پوست و یا بلعیده شدن ، سریعا به پزشک مراجعه شود و یا به بخش ایمنی دیتا شیت مراجعه گردد. درب ظرف را زمانی که استفاده نمی گردد بسته و به دور از دسترس اطفال نگهداری شود.

 

تاریخ: 1396/11/8      بازدید:964
فایل ندارد

شرکت کلینیک بتن ایران

شرکت کلینیک بتن ایران

کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران در قالب دو شرکت بازرگانی رایحه بتن سبز و مهندسی ژرف تابان مهر در سال 1385 ، با اندیشه ایجاد مرکزی تخصصی و کاربردی در زمینه ارائه خدمات فنی مهندسی ، بازرگانی و آموزشی در سطح کشور و منطقه با محوریت بتن راه اندازی گردیده است . کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران در قالب دو شرکت بازرگانی رایحه بتن سبز و مهندسی ژرف تابان مهر در سال 1385 ، با اندیشه ایجاد مرکزی تخصصی و کاربردی در زمینه ارائه خدمات فنی مهندسی ، بازرگانی و آموزشی در سطح کشور و منطقه با محوریت بتن راه اندازی گردیده است . کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران، اولین و تنها مجموعه فنی و مهندسی با محوریت بتن در سطح کشور می باشد که توانسته با ارائه خدمات متنوع و تخصصی گامی نو و البته کارآمد در عرصه صنعت بتن کشور بردارد. این امر باعث گردیده تا کارفرمایان ، کارشناسان و مهندسین فعال در عرصه بتن کشور با در اختیار داشتن تیم کارآمد و تخصصی ، در کنار خود ، راه سخت اجرای پروژه عمرانی را با اطمینانی بیشتر و با کیفیت تر بردارند. کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران، با به کارگیری تیم های کارشناسی ، اجرایی ، تخصصی ، بازرگانی و آموزشی از میان فعالان و متخصصین بتن برجسته کشور و همکاری اساتید برجسته ، همواره سعی دارد تا با اولویت قراردهی کیفیت و تخصص باعث ارتقاء سطح کیفی ، مهندسی و اجرایی پروژه ها و با رفتن سطح عملی دست اندرکاران گردد. در این راستا ، کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران فعالیت خود را در سه شاخه کارشناسی - فنی و مهندسی ، آموزش و بازرگانی هدف دهی و پیگیری نموده و خواهد نمود و در این راستا موفق به اخذ ایزو 9001 ، ایزو 14001 ، ایزو 28001 و ایزو 29001 گردید است. هيات مديره اين شركت با اعتقاد و انديشه هميشگي به حضوري كارآمد و مثمر ثمر در جريان خروشان آباداني ايران عزيز و با بهره گيري از تجارب چندين ساله كارشناسان خود در پروژه های بزرگ عمراني در سطح كشور از يك سو و نيز تلفيق توامان آن با علوم روز مهندسي و اجرايي از سوي ديگر همواره سعي مي نمايد با حضور موثر خود در گستره پهناور عمران ايران ، گامي هر چند كوچك در راستاي ارتقا سطح كيفي پروژه هاي عمراني بردارد. از اين رو اميد است بتوانيم در اين راه حركتي درخور انجام نمايم.

با احترام-مدير عامل ايمان غلامي نيگچه


افراد آنلاین : 146   نفر    بازدید امروز : 7008   نفر    بازدید دیروز : 13126   نفر    بازدید  این ماه :  442251   نفر    بازدید ماه گذشته : 291141   نفر    بازدید کل : 8435448   نفر   
.کليه حقوق اين وب سایت متعلق به کلینیک بتن ایران است © توسعه دهنده:پرشیاداده