مشاور و تولید کننده محصولات افزودنی و قطعات جانبی بتن _ ارائه دهنده خدمات فنی و مهندسی بتن

Produce & Repconsultant, producer of concrete products providing engineering and technical services
پوشش اپوکسی مخازن آب شرب DEZOSEAL 900

DEZOSEAL 900

پوشش اپوکسی مناسب جهت آب شرب  و غیر شرب  100% جامد ( مطابق استاندارد AWWA-C 210 و BS-6920 )

شرح :

پوشش اپوکسی DEZOSEAL 900  برپایه رزین اپوکسی و هاردنر پلی آمین بوده و 100% جامد می باشد.این پوشش با داشتن چسبندگی بسیار بالا به سطح فلزات و همچنین سیستم هایی نظیر اپوکسی و پلی یورتان ، مقاومت بسیار بالا در مقابل آب ، مواد شیمیایی ، روغن ها، اسیدها ، قلیاها ، حلال های نفتی و آروماتیک ، برای پوشش دهی سطوح در معرض آب شرب بسیار مناسب است. این پوشش با شرایط با شرایط مختلف آب و هوایی سازگاری دارد و حساسیت آن به شرایط محیطی بسیار کم بوده و به آسانی با ضخامت بالا قابل اعمال است.این ویژگیها کاربرد این پوشش را بسیار گسترده کرده است.

 

مصارف به عنوان پوشش نهایی برای :

  • مخازن فلزی و بتنی آب آشامیدنی
  • سطوح داخلی لوله های فلزی و بتنی انتقال آب آشامیدنی
  • کانالها و کلیه سطوح در تماس با آب آشامیدنی

 

خواص و مزایا :

چسبندگی بسیار خوب به سطوح فلزی ، بتنی و پوشش های اپوکسی و پلی یورتان

مقاومت شیمیای عالی در مقابل مواد شیمیایی، روغن ها ، اسیدها ، بازها ، حلال های نفتی و آروماتیک 

 

  • محافظت سطح زیرین در برابر رطوبت و خوردگی
  • سازگاری عالی در مقابل تغییرات درجه حرارت ، عوامل سایشی و فشار، تنش های مکانیکی
  • استحکام بالا
  • مقاومت بالا در برابر آب
  • قابل اعمال به صورت تک لایه
  • قابلیت شستشو

 

جدول خواص :

فام

قابل ارائه در فام های مختلف

براقیت

براق

تعداد اجزا

دو جزئی

نسبت اختلاط وزنی

A/B = 3/8  / 1

نسبت اختلاط حجمی

A/B = 2/4  / 1

 

زمان مجاز مصرف پس از اختلاط اجزاء

در c̊        60 دقیقه

در c̊ 25      40 دقیقه

در c̊  35       25 دقیقه

درصد جامد حجمی ( A + B )

100 %

دانسیته ( A + B )

1/47 ± 0/1 gr/

ضخامت پیشنهادی فیلم خشک ( لایه نهایی )

0/5 – 1 mm

 
 

 

پوشش تئوری با ضخامت پیشنهادی*

0/66 – 1/4 kg/

زمان خشک شدن سطحی

2 ساعت

زمان خشک شدن عمقی

6 ساعت

زمان خشک شدن کامل

7 روز

زمان لازم برای اعمال پوشش بعدی

در صورت نیاز 8 ساعت (دمای c̊ 25 )

روش سخت شدن

واکنش شیمیایی

 

دوره انبارداری

12 ماه (در ظروف در بسته بدور از نور مستقیم خورشید و منبع حرارتی-دمای c̊ 30 –  5 )

بسته بندی

جزء A: 15/2  کیلوگرم

جزء B: 4 کیلوگرم

 

*درهنگام پوشش تئوری پرت مواد لحاظ نگردیده است.

دستورالعمل مصرف :

آماده سازی سطح:

آماده سازی سطوح فلزی : آلودگی های عمومی از قبیل گرد وخاک ،روغن،گریس و نمکهای کلراید و سولفات  ، مواد ناپایدار و سست را به وسیله شستشو با حلال ها و مواد شوینده و یا سایر روشهای متداول برطرف نمایید. لایه نورد را به وسیله سندبلاست یا PICKLING و ... بزدائید . لایه زنگ توسط ابزار مناسبی چون چکش های خرد کننده دستی وابزارهای  ضربه زن و ... برطرف شود. درزها و حفره های گود ناشی از خوردگی ، مفاصل ، نقاط جوشکاری و ... به وسیله سندبلاست یا تمیزکاری با وسایل برقی مرتفع شوند. جهت سطوح فولادی و آهنی ،سطح بایدتا درجه استاندارد  Sa2  سندبلاست گردد.در شرایط حاد مانند غوطه وری در آب تا ½  Sa2 توصیه می شود. پس از زدودن غبار ناشی از سندبلاست عمل رنگ آمیزی بلافاصله صورت گیرد.

 

 

تاییدیه فنی :

تمام محصولاتی که توسط شرکت کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران عرضه می گردد مطابق با استانداردهای کیفی بین المللی می باشد.

 

 

تاریخ: 1396/11/8      بازدید:849
فایل ندارد

شرکت کلینیک بتن ایران

شرکت کلینیک بتن ایران

کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران در قالب دو شرکت بازرگانی رایحه بتن سبز و مهندسی ژرف تابان مهر در سال 1385 ، با اندیشه ایجاد مرکزی تخصصی و کاربردی در زمینه ارائه خدمات فنی مهندسی ، بازرگانی و آموزشی در سطح کشور و منطقه با محوریت بتن راه اندازی گردیده است . کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران در قالب دو شرکت بازرگانی رایحه بتن سبز و مهندسی ژرف تابان مهر در سال 1385 ، با اندیشه ایجاد مرکزی تخصصی و کاربردی در زمینه ارائه خدمات فنی مهندسی ، بازرگانی و آموزشی در سطح کشور و منطقه با محوریت بتن راه اندازی گردیده است . کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران، اولین و تنها مجموعه فنی و مهندسی با محوریت بتن در سطح کشور می باشد که توانسته با ارائه خدمات متنوع و تخصصی گامی نو و البته کارآمد در عرصه صنعت بتن کشور بردارد. این امر باعث گردیده تا کارفرمایان ، کارشناسان و مهندسین فعال در عرصه بتن کشور با در اختیار داشتن تیم کارآمد و تخصصی ، در کنار خود ، راه سخت اجرای پروژه عمرانی را با اطمینانی بیشتر و با کیفیت تر بردارند. کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران، با به کارگیری تیم های کارشناسی ، اجرایی ، تخصصی ، بازرگانی و آموزشی از میان فعالان و متخصصین بتن برجسته کشور و همکاری اساتید برجسته ، همواره سعی دارد تا با اولویت قراردهی کیفیت و تخصص باعث ارتقاء سطح کیفی ، مهندسی و اجرایی پروژه ها و با رفتن سطح عملی دست اندرکاران گردد. در این راستا ، کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران فعالیت خود را در سه شاخه کارشناسی - فنی و مهندسی ، آموزش و بازرگانی هدف دهی و پیگیری نموده و خواهد نمود و در این راستا موفق به اخذ ایزو 9001 ، ایزو 14001 ، ایزو 28001 و ایزو 29001 گردید است. هيات مديره اين شركت با اعتقاد و انديشه هميشگي به حضوري كارآمد و مثمر ثمر در جريان خروشان آباداني ايران عزيز و با بهره گيري از تجارب چندين ساله كارشناسان خود در پروژه های بزرگ عمراني در سطح كشور از يك سو و نيز تلفيق توامان آن با علوم روز مهندسي و اجرايي از سوي ديگر همواره سعي مي نمايد با حضور موثر خود در گستره پهناور عمران ايران ، گامي هر چند كوچك در راستاي ارتقا سطح كيفي پروژه هاي عمراني بردارد. از اين رو اميد است بتوانيم در اين راه حركتي درخور انجام نمايم.

با احترام-مدير عامل ايمان غلامي نيگچه


افراد آنلاین : 160   نفر    بازدید امروز : 7040   نفر    بازدید دیروز : 13126   نفر    بازدید  این ماه :  442283   نفر    بازدید ماه گذشته : 291141   نفر    بازدید کل : 8435480   نفر   
.کليه حقوق اين وب سایت متعلق به کلینیک بتن ایران است © توسعه دهنده:پرشیاداده