مشاور و تولید کننده محصولات افزودنی و قطعات جانبی بتن _ ارائه دهنده خدمات فنی و مهندسی بتن

Produce & Repconsultant, producer of concrete products providing engineering and technical services
پوشش اپوکسی مخازن فلزی و بتنی پساب و فاضلاب DEZOSEAL 1200

DEZOSEAL 1200

پوشش اپوکسی 100% جامد با مقاومت شیمیایی بالا  ( مطابق استاندارد AWWA-C 210 و BS-6920 )

 

شرح : پوشش  DEZOSEAL   1200  بر  پایه رزین اپوکسی و سخت کننده پلی آمین فرموله شده ، چسبندگی بسیار خوبی به سطوح بتنی،  فلزی ، سنگ و ...  دارد. این پوشش به دلیل خواص مکانیکی و شیمیایی ایده آل ، برای تمامی سطوحی که در معرض شوینده های شیمیایی ، مواد ضدعفونی کننده و مواد شیمیایی ( بازها و اسیدهای معدنی ) اکثر حلال ها ، گازوئیل ، بنزین ، آب ، روغن ها و نمک ها قرار دارند مورد استفاده قرار می گیرند. با توجه به دارا بودن مقاومت فشاری و سایشی بسیار بالا و دارا بودن خواص آنتی باکتریال در صنایع مختلف از جمله بیمارستان ها ، کارخانجات دارویی ، صنایع بسته بندی، صنایع بهداشتی و کشتارگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد . این پوشش کاملآ آنتی داست می باشد . همپنین از این پوشش می توان برای آب بندی محافظت سطوح فلزی و بتنی در برابر مواد شیمیایی، حلال های نفتی و اسید های ضعیف استفاده نمود.

 

مشخصات فنی :

Ø      شید رنگ                                    طوسی ، در سایر شیدها قابل ارائه است.         

Ø      نسبت اختلاط                              A/B = 100/18

Ø      دانسیته مخلوط                            1/5 ± 0/1 gr/c

Ø      جامد وزنی دو جزء                 100           درصد

Ø      جامد حجمی دو جزء                       100درصد

Ø      زمان خشک شدن                           سطحی 5 ساعت ، عمقی 24 ساعت ، نهایی5 تا 7 روز                                 

Ø      ضخامت فیلم خشک                        حداقل 1 میلی متر

Ø      مکانیزم سخت شدن                         واکنش شیمیایی بین اجزاء

 

روش مصرف : با توجه به اهمیت نسبت اختلاط اجزا و تآثیر آن بر کیفیت محصول، دو جزء  A  و  B را با هم مخلوط کرده به مدت 5 دقیقه توسط همزن مناسب به هم می زنیم تا یکنواخت شود .پوشش آماده شده را روی سطح مورد نظر ریخته و توسط کاردک شانه ای به طور یکنواخت روی سطح پخش می کنیم. حبابهای ریز ناشی از هم زدن را با استفاده از ابزار حباب گیر خارج می نماییم. این عمل 3 بار به فاصله زمانی 20 دقیقه انجام می گیرد. حداکثر زمان مجاز اعمال بعد از اختلاط اجزا ، 5 دقیقه می باشد.

 

وسایل و تجهیزات اجرا :  همزن دستی با قدرت مناسب ، کاردک شانه ای ، غلطک حباب گیر ، لیسه ، کفش با زیره میخ دار

 

زمان نگهداری : یکسال تحت شرایط استاندارد .

 

نکات ايمنی : توصيه می گردد از استنشاق مداوم بخارات حلال اين رنگ در فضاهای بسته خودداری نموده و حتی الامکان از لوازم ايمنی مناسب استفاده و در صورت تماس با پوست و چشم با آب زياد شستشو گردد. اين رنگ اشتعال زا بوده و بايستی از حرارت، جرقه و شعله دورنگه داشته شود.

 

 

تاییدیه فنی :

تمام محصولاتی که توسط شرکت کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران عرضه می گردد مطابق با استانداردهای کیفی بین المللی می باشد.

 

 

تاریخ: 1396/11/8      بازدید:740
فایل ندارد

شرکت کلینیک بتن ایران

شرکت کلینیک بتن ایران

کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران در قالب دو شرکت بازرگانی رایحه بتن سبز و مهندسی ژرف تابان مهر در سال 1385 ، با اندیشه ایجاد مرکزی تخصصی و کاربردی در زمینه ارائه خدمات فنی مهندسی ، بازرگانی و آموزشی در سطح کشور و منطقه با محوریت بتن راه اندازی گردیده است . کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران در قالب دو شرکت بازرگانی رایحه بتن سبز و مهندسی ژرف تابان مهر در سال 1385 ، با اندیشه ایجاد مرکزی تخصصی و کاربردی در زمینه ارائه خدمات فنی مهندسی ، بازرگانی و آموزشی در سطح کشور و منطقه با محوریت بتن راه اندازی گردیده است . کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران، اولین و تنها مجموعه فنی و مهندسی با محوریت بتن در سطح کشور می باشد که توانسته با ارائه خدمات متنوع و تخصصی گامی نو و البته کارآمد در عرصه صنعت بتن کشور بردارد. این امر باعث گردیده تا کارفرمایان ، کارشناسان و مهندسین فعال در عرصه بتن کشور با در اختیار داشتن تیم کارآمد و تخصصی ، در کنار خود ، راه سخت اجرای پروژه عمرانی را با اطمینانی بیشتر و با کیفیت تر بردارند. کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران، با به کارگیری تیم های کارشناسی ، اجرایی ، تخصصی ، بازرگانی و آموزشی از میان فعالان و متخصصین بتن برجسته کشور و همکاری اساتید برجسته ، همواره سعی دارد تا با اولویت قراردهی کیفیت و تخصص باعث ارتقاء سطح کیفی ، مهندسی و اجرایی پروژه ها و با رفتن سطح عملی دست اندرکاران گردد. در این راستا ، کلینیک فنی و تخصصی بتن ایران فعالیت خود را در سه شاخه کارشناسی - فنی و مهندسی ، آموزش و بازرگانی هدف دهی و پیگیری نموده و خواهد نمود و در این راستا موفق به اخذ ایزو 9001 ، ایزو 14001 ، ایزو 28001 و ایزو 29001 گردید است. هيات مديره اين شركت با اعتقاد و انديشه هميشگي به حضوري كارآمد و مثمر ثمر در جريان خروشان آباداني ايران عزيز و با بهره گيري از تجارب چندين ساله كارشناسان خود در پروژه های بزرگ عمراني در سطح كشور از يك سو و نيز تلفيق توامان آن با علوم روز مهندسي و اجرايي از سوي ديگر همواره سعي مي نمايد با حضور موثر خود در گستره پهناور عمران ايران ، گامي هر چند كوچك در راستاي ارتقا سطح كيفي پروژه هاي عمراني بردارد. از اين رو اميد است بتوانيم در اين راه حركتي درخور انجام نمايم.

با احترام-مدير عامل ايمان غلامي نيگچه


افراد آنلاین : 85   نفر    بازدید امروز : 6894   نفر    بازدید دیروز : 13126   نفر    بازدید  این ماه :  442137   نفر    بازدید ماه گذشته : 291141   نفر    بازدید کل : 8435334   نفر   
.کليه حقوق اين وب سایت متعلق به کلینیک بتن ایران است © توسعه دهنده:پرشیاداده